Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2683
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Żniwa akcji Trzeźwy poranek. Policjanci zatrzymali 13 nietrzeźwy kierujących

Wtorek, 8 sierpnia 2017, 11:46
Aktualizacja: 11:49
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Żniwa akcji Trzeźwy poranek. Policjanci zatrzymali 13 nietrzeźwy kierujących
Fot. KMP Wałbrzych
13 kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu zatrzymali 7 sierpnia 2017 roku wałbrzyscy policjanci. Rekordzista miał we krwi 2,12 promila alkoholu. To efekt akcji „Trzeźwy poranek”.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 7 sierpnia 2017 roku na terenie powiatu wałbrzyskiego prowadził w godzinach porannych działania pod kryptonimem "Trzeźwy poranek". Akcja realizowana w miejscowości Stary Julianów miała na celu wyeliminowanie kierujących, którzy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego i wsiadają za kółko po spożyciu alkoholu.

W ciągu kilku godzin działań prewencyjnych policjanci zatrzymali aż 10 użytkowników dróg jadących samochodami pod wpływem alkoholu. Rekordzista miał we krwi 2,12 promila tej substancji. W godzinach wieczornych kolejni kierujący stracili swoje uprawnienia do kierowania pojazdami. Wałbrzyscy funkcjonariusze ujawnili 3 mieszkańców naszego miasta, którzy wsiedli za kółko po użyciu alkoholu.

Okazuje się, że wałbrzyszanie, pomimo apeli policji, wciąż nie stosują się do przepisów ruchu drogowego. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zapowiadają kolejne tego typu akcje na terenie naszego miasta i gmin ościennych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group