Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 6741
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Znów poszukają talentów

Piątek, 25 lutego 2022, 9:20
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Znów poszukają talentów
Fot. Krysia Lemańska
Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, malujesz, rzeźbisz lub w inny sposób potrafisz zaskoczyć swoimi niezwykłymi umiejętnościami to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Szukamy talentów nie tylko z Wałbrzycha, ale z całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Nie ma ograniczeń wiekowych. Do końca marca czekamy na zgłoszenia. Casting zaplanowano 2 kwietnia.

Wszystkich tych, którzy chcą pokazać swój talent szerszej publiczności zapraszamy 2 kwietnia w godzinach od 10.oo do 12.oo do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze. To spośród uczestników tego przesłuchania wybierzemy finalistów, którzy zaprezentują się w czasie Dni Wałbrzycha.

Ważne! Chętni muszą do końca marca zgłosić chęć udziału w castingu. Formularz zapisu, regulamin i zgoda opiekuna są dostępne poniżej.

– Chcecie zmierzyć się ze swoją tremą. Chcecie zasmakować występów na dużej scenie. To zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Lada moment ruszą castingi do konkursu „Wałbrzych ma talent”. To konkurs, w którym poszukujemy artystów, w którym poszukujemy Was – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Utalentowani mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej będą walczyć o główną nagrodę – 3 tysiące złotych – ufundowaną przez prezydenta Wałbrzycha, doktora Romana Szełemeja. Dodatkowe nagrody to nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez Studio PlayR Przemysława Tokarskiego, nagranie i produkcja singla i promocja w Panoramie Wałbrzyskiej oraz w Tygodniku 30 minut. W kategorii do 12 lat przewidziane są wyłącznie nagrody rzeczowe.

Zasady są proste, uczestnicy w czasie castingu mogą zaprezentować dowolny talent. Prezentacja nie może być dłuższa niż pięć minut. Zabawa została podzielona na dwie kategorie, do 12 lat i od 13 lat wzwyż. Uczestnicy śpiewający czy tańczący muszą mieć ze sobą linię melodyczną lub podkład. Można oczywiście grać na instrumentach.

Finalistów, którzy zaprezentują się na dużej scenie w czasie Dni Wałbrzycha i wezmą udział w wielkim finale w czasie castingu wybierze jury wskazane przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group