Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3499
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Żona raniła męża

Czwartek, 3 września 2009, 17:39
Aktualizacja: 17:40
Autor: PW
W Kamiennej Górze w jednym z mieszkań podczas libacji alkoholowej doszło do sprzeczki małżonków. W efekcie tego zdarzenia 49–letnia kobieta ugodziła nożem w brzuch swojego 52–letniego męża. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Broniewskiego w Kamiennej Górze. Mieszkańcy tego bloku znaleźli na klatce schodowej 52-letniego mężczyznę z raną kłutą brzucha. Mężczyzna natychmiast trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Funkcjonariusze podczas prowadzonego śledztwa ustalili, że w jednym z mieszkań odbywała się impreza mocno zakrapiana alkoholem. Uczestniczyło w niej pięciu mieszkańców Kamiennej Góry, w tym również poszkodowany mężczyzna. Policjanci po zdarzeniu zatrzymali wszystkich biesiadników. Okazało się, że są oni kompletnie pijani i mają po około 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Stróże prawa przesłuchali biesiadników dopiero następnego dnia, gdy ci wytrzeźwieli. Z relacji imprezowiczów wynika, że 52-latek został dźgnięty nożem przez swoją 49-letnią żonę.

Żaden z uczestników biesiady nie potrafił jednak opisać całego zajścia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group