Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3700
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Łączna: ZOO potrzebuje pomocy

Środa, 1 kwietnia 2020, 13:33
Aktualizacja: Czwartek, 2 kwietnia 2020, 8:22
Autor: red
REGION, Łączna: ZOO potrzebuje pomocy
Fot. archiwum
Na terenie Gminy Mieroszów od 8 lat funkcjonuje, dając radość nam i schronienie ponad 100 gatunkom zwierząt, ZOO w Łącznej.

Jak większość atrakcji turystycznych, począwszy od 11 marca bieżącego roku, musiało zostać zamknięte dla zwiedzających ze względu na stan epidemii.
- Nasze ZOO to jeden z nielicznych w Polsce zwierzyńców, w którym można bawić się z lemurami na wolności. Miesięczny koszt utrzymania ZOO to ponad 40 tys. zł, tymczasem dochodu ze sprzedaży biletów z powodu pandemii niestety brak. Placówka utrzymuje się wyłącznie z własnych dochodów, nie jest w żaden sposób dotowana ani sponsorowana. W obliczu obecnej sytuacji może liczyć tylko na dobre serca gości i miłośników zwierząt. Rada Miejska Mieroszowa wraz z Burmistrzem Andrzejem Lipińskim zwraca się z ponowną prośbą, apelem do ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe czy żywnościowe dla podopiecznych ZOO. Dbajmy o nasze lokalne atrakcje. Każda złotówka daje nadzieję na to, że ponownie będziemy mogli spotkać się z naszymi tygrysami, kangurami, antylopami, wilkami polarnymi i oczywiście z lemurami. Pomóc może każdy, wpłacając dowolną kwotę na portalu zrzutka.pl pod nazwą „Posiłki dla ZOO w Łącznej” - czytamy na profilu społecznościowym gminy Mieroszów.

https://zrzutka.pl/posilki-dla-zoo-w-lacznej

Twoja reakcja na artykuł?

3
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
9
60%
Smuci
3
20%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group