Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zostań aktorem i odkryj Riese

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 24 maja 2012, 7:26
Aktualizacja: 7:27
Autor: opr. PAW
Fot. użyczone
Już w środę 30 maja będzie można wziąć udział w castingu do filmu historycznego o kompleksie Riese. Swoją aktorską przygodę będzie można rozpocząć od przesłuchania na Zamku Książ.

Rejestracja zainteresowanych rozpocznie się od godz. 14.00, a dwie godziny później będzie można stanąć przed komisją wyłonioną spośród producentów filmu – TVP Wrocław i Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu – instytucji kultury samorządu województwa dolnośląskiego. - Zapraszamy osoby w różnym wieku, szczególnie zależy nam na dzieciach w wieku 7-12 lat, osobach dorosłych i aktywnych seniorach - mówi Maciej Kieres, reżyser koprodukcji TVP i OKiS. - To dobra okazja dla wszystkich, chcących spróbować swoich sił przed kamerą i wcielić się w bohaterów filmu o kompleksie Riese.

Produkcja powstaje dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz lokalnych sponsorów i donatorów, m.in. Miasta Wałbrzych. Filmowy dokument z licznymi fabularyzowanymi opowieściami to okazja do ukazania nie tylko wątku sensacyjnego związanego z kompleksem Riese. Uczestnicy castingu będą mogli wcielić się m.in. w role: Alberta Speera - szefa organizacji „Todt” czy radzieckiego generała Pawła Batowa.

Zapraszamy na aktorską przygodę z podróżą filmowym wehikułem czasu. Zamek Książ, środa 30 maja. Partnerem castingu jest Przedsiębiorstwo Zamek Książ. Rejestracja potencjalnych statystów i aktorów od godz. 14.00. Więcej informacji na www.ksiaz.walbrzych.pl oraz Facebook.com/OKiSWroclaw

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group