Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3290
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Zostań Omnibusem” w Galerii Victoria za nami

Wtorek, 2 września 2014, 9:00
Aktualizacja: 9:01
Autor: Ina
Wałbrzych: „Zostań Omnibusem” w Galerii Victoria za nami
Fot. Wytwórnia Inspiracji Rerum
30–31 sierpnia w Galerii Victoria na najmłodszych czekało wiele atrakcji i nagród do zdobycia. Wszystko to w ramach weekendowego eventu „Zostań Omnibusem”, którego organizatorem była Galeria Victoria oraz Wytwórnia Inspiracji Rerum.

Była to ostatnia impreza przed powrotem do szkoły. Dla najmłodszych przygotowano różnorodne strefy: sportu, edukacji, rozrywki, a także turniej gier planszowych. W poszczególnych punktach można było przygotować zakładki do książek, rozwiązać edukacyjną krzyżówkę czy wziąć udział w zabawach z piłką, balonami oraz hula-hop.

-Każda rywalizacja konkursowa przyciąga dużo chętnych osób. Tak samo było i tym razem. Mieliśmy od początku do końca eventu zapełnione dziećmi wszystkie konkursy i turnieje. Dla zwycięzców czekały wspaniałe nagrody. W ciągu dwóch dni rozdawaliśmy wyprawki szkolne i prezenty dodatkowe. Roześmiane twarze dzieci i ich rodziców oznaczały, że wszyscy dobrze się bawili a o to przede wszystkim chodziło. - mówi Magda Legierska z Wytwórni Inspiracji Rerum.

Na scenie natomiast odbywały się lekcje muzyki, konkursy z języka polskiego, matematyki i rozgrywki sportowe. Dzieci mogły wygrać wyprawki, plecaki oraz akcesoria, które niewątpliwie przydadzą się w szkole.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group