Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3364
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zostań Starostą i wspomóż WOŚP

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 7 stycznia 2011, 12:44
Aktualizacja: 15:27
Autor: Sven
Fot. red
Starosta Robert Ławski postanowił zagrać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Będzie można wylicytować jego „stołek”…

Starosta Wałbrzyski, chcąc wspomóc dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi, włącza się akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Można licytować jeden dzień urzędowania w gabinecie Starosty Wałbrzyskiego poprzez stronę internetową WOŚP i serwis allegro. Aukcja dla każdego, kto chce posmakować władzy i jednocześnie pomóc dzieciom.

Znane są kompetencje jednodniowego starosty, choć ich ostateczny zakres zostanie ustalony po licytacji. Na pewno „Starosta” z fasonem zajedzie pod Urząd służbową limuzyną, będzie przyjmować gości, spotka się z Zarządem, przeprowadzi wizytację kilku podległych Starostwu placówek. Jesteśmy przekonani, że jego pomysły i sugestie zostaną skrzętnie zanotowane przez władze. Przecież nigdy nie wiadomo, czy nie okażą się genialne. Ponadto może liczyć na swoje „pięć minut” w mediach. Na koniec otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający to wyjątkowe wydarzenie.

Zapraszamy do licytacji. Cena wywoławcza to tylko 50 zł, aukcja będzie trwała 10 dni. Oto adres: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=453541

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Pelasia 7-01-2011 23:22
Z ubolewaniem stwierdzam, że nie mam się dzisiaj o co przyczepić do pana Starosty - pomysł moim zdaniem GENIALNY - BRAWO ! ! ! ! ! ! ! ! Ale nie zastartuję, bo gdybym usiadła na starostowym stołku, to : 1/namalowałabym na ścianie w gabinecie: TQ JA ! 2/zakazałabym paniom z kancelarii chodzenia na wysokich obcasach. Ba! Na obcasach w ogóle 3/przetrzepałabym członków Zarządu z wiedzy o Polsce i powiecie współczesnym. Jeden by nie zdał, drugi na dwóję na szynach, no, po znajomości - na trzy. Pani Monice bym darowała, bo wyjątkowo to mądra niewiasta. 3/dałabym podwyżkę i to znaczną tym, których pan Starosta jak dotąd nie docenia (może nie zauważa tylko, bo zawsze są/jest za jego plecami - wie pan o kim mówię panie Starosto - prawda, że pan wie ?) 4/kazałabym się powieźć do Bohemy na obiad - zestaw wiadomy :P ehhh.... nie chce mi się pisać co jeszcze bym zmajstrowała, w każdym bądź razie - byłoby hmmmm..... mniej sztywno :):):) prawdopodobnie doprowadziłabym do tego, że chociaż na jeden dzień ten GABINET FIGUR WOSKOWYCH p.t. Zarząd Powiatu - zamieniłby się w wesołe miasteczko. Tak, czy owak jeszcze raz - BRAWO PANIE STAROSTO !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group