Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3475
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zostań wolontariuszem Fundacji Na Pomoc Zwierzętom i pomagaj wyprowadzając psiaki

Środa, 24 sierpnia 2016, 10:09
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zostań wolontariuszem Fundacji Na Pomoc Zwierzętom i pomagaj wyprowadzając psiaki
Fot. organizatorzy
W ostatnich latach aktywność fizyczna stała się wyznacznikiem życia wielu osób.

Co chwilę ktoś chwali się na Facebooku, Instagramie, Endomodo swoimi osiągnięciami. Wolontariusze Fundacji Na Pomoc Zwierzętom cieszą się, gdyż sport to zdrowie. Dlatego postanowili dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju kultury fizycznej w naszym mieście. Jeśli macie czas i chęć, by zrobić coś dobrego, a także kochacie psy i nie boicie się ich, możecie zostać wolontariuszami Fundacji, którzy będą działać na rzecz wyprowadzając psiaki na spacery. Każdy, kto ma w domu zwierzęta wie, jaki to obowiązek i odpowiedzialność, a także zdaje sobie sprawę z tego ile czasu zajmuje opieka nad ukochanym pupilem.

Naszych psiaków - bezdomiaków przybywa z dnia na dzień i one także potrzebują ruchu na świeżym powietrzu, a wolontariuszy jest ciągle za mało. Dlatego Fundacja szuka osób, które zadeklarują stałą pomoc. Podpiszą umowę wolontariatu i będą rano spacerować po boguszowskich pięknych terenach. Spacery odbywają się
codziennie, jednak to nie oznacza, że każdy wolontariusz będzie robił to każdego dnia. Nie obawiajcie się tego. Możecie umówić się na spacery raz, dwa, trzy razy w tygodniu. Każdy ma przecież inne obowiązki i Fundacja doskonale to rozumie. Jednak pamiętajcie - nic nie poprawia humoru bardziej, niż godzinka spaceru z rana.

Z pieskami spacerujemy oczywiście w Boguszowie. Zadzwońcie, by dowiedzieć się więcej. Kontakt - 724 492 741 lub przez wiadomość prywatną zostawioną na Fundacyjnym profilu na FB.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group