Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 2001
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

ZPiT „Wałbrzych” podsumuje całoroczną pracę

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 15 czerwca 2017, 6:35
Autor: r
Fot. organizatorzy
„Nie ma Lipy! Jest Lipka” – to hasło zapowiada zbliżający się koncert podsumowujący całoroczną pracę Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Co kryją te słowa? Przyjdź i przekonaj się! Już w piątek 16 czerwca o godzinie 18:00 Stara Kopalnia będzie najbardziej zafolkowanym miejscem w Polsce.

Ponad 100 artystów, kilkaset kolorowych kostiumów, muzyka na żywo i niespodzianki dla widowni.

To pierwsze tego typu wydarzenie w historii zespołu. Nigdy wcześniej „Wałbrzych” nie prezentował szerokiej widowni efektów swojej całorocznej pracy. Publiczność będzie mogła zobaczyć nowe stroje i nowe choreografie. Zabrzmią także nowe, ludowe piosenki w pięknych aranżacjach. Jak zwykle będzie: narodowo, regionalnie i co najważniejsze, niezwykle kolorowo!

Na scenie pojawią się wszystkie grupy wiekowe: Perełki, Skarbeczki, Skarbki, grupy młodzieżowe oraz grupa reprezentacyjna. Serdecznie zapraszamy! Wstęp darmowy.

Mimo, że „Wałbrzych” oficjalnie zakończy rok szkolny, naszych zespołowiczów czeka jeszcze sporo wyzwań. Przedstawiciele grup młodzieżowych, 17 czerwca wyruszą do Koszyc, na Słowację, by wspólnie z dzieciakami z całego świata, wziąć udział w Brave Kids 2017. Pozostała część Zespołu zaprezentuje się podczas licznych występów naszej wałbrzyskiej edycji Brave Kids w Wałbrzychu. 23 czerwca grupa reprezentacyjna z dumą zatańczy dla jeleniogórskiej publiczności w widowisku operowym „Straszny Dwór”.
Zespołowiczów czekają także letnie podróże artystyczne. Szczegóły już wkrótce!

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~rodzic dziecka 15-06-2017 13:55
teraz jest masowy exodus w ZPiT. Panienki instruktorki drą ryje na dzieci, próby trwają po 4-5 godzin; non stop instruktorki strzelają fochy. Atmosfera po zbóju fest! Jak tak dalej pójdzie to zostanie kilka dzieci na krzyż i rozkapryszone panienki będą same sobie występowały. Po powrocie z Bułgarii jak zostanie połowa dzieci - to góra. Niestety nie jest t o co kiedyś było: że dziecko miało przyjemność i radochę. Teraz jak ma iść na próbę i słyszeć znowu darcie ryja - to prosi żeby nie iść.
~(_) 15-06-2017 21:50
Jedna będzie tańczyć a druga śpiewać prawie, jak Mazowsze
~Troll 16-06-2017 12:19
~rodzic dziecka: -masz rację, a całą piankę mimo to spije PO.Wiadomo.;)
~Rodzic 16-06-2017 16:52
Dziwię się bardzo czytając te komentarze. Duży szacunek dla instruktorów za poświęcenie, zaangażowanie i cierpliwość. Koncert dzisiejszy będzie zwieńczeniem ciężkiej pracy. A komentującym życzę pomyślności w wychowaniu swoich dzieci. Zadowolony rodzic🎵😍
~instruktor - nic wspólnego z ZSPiT 16-06-2017 18:42
Drogi Rodzicu kilkugodzinne próby przed ważną premierą/ wydarzeniem to norma w każdej artystycznej grupie, która chce utrzymać się w czołówce. Bez pracy nie ma kołaczy. ""Darcie ryja" to pojęcie subiektywne, zależy od energii i emocjonalności instruktora. Jeden jest oazą spokoju inny wulkanem. Nie znam grupy pracującej 45 minut 1 raz w tygodniu, działającej na zasadzie "kółka wzajemnej adoracji", która osiągnęłaby jakiś znaczący sukces. Tam gdzie są sukcesy jest pot i łzy, a dopiero potem łzy szczęścia. Podkreślam nie mam nic wspólnego z ZPiT jestem jednak instruktorem i staję w obronie wszystkich rzetelnie pracujących animatorów.
~Widz 16-06-2017 23:32
Wspaniale bylo! Gratulacje dla Wszystkich ! Szacunek dla Instruktorów..Widać ogrom pracy!Dziękuję za chwile radości i wzruszenia 😊
~Zadowolony 18-06-2017 20:23
Krytykować łatwo , chylę czoła dla pracy włozonej w rozwój artystyczny dzieci . Widac efekty . Pieknie , prosimy o jeszcze , dzieciaki mają potencjał , a kadra ZPiT Wałbrzych to świetni fachowcy , Dziękujemy p. Sylwi, p. Marlenie, P. Martynie i p. Anecie- jesteście WIELKIE i niesamowice ZDOLNE. Powodzenia w dalszej pracy.Brawo WY!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group