Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5761
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: ZPiT „Wałbrzych” podsumuje całoroczną pracę

Czwartek, 15 czerwca 2017, 6:35
Autor: r
Wałbrzych: ZPiT „Wałbrzych” podsumuje całoroczną pracę
Fot. organizatorzy
„Nie ma Lipy! Jest Lipka” – to hasło zapowiada zbliżający się koncert podsumowujący całoroczną pracę Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Co kryją te słowa? Przyjdź i przekonaj się! Już w piątek 16 czerwca o godzinie 18:00 Stara Kopalnia będzie najbardziej zafolkowanym miejscem w Polsce.

Ponad 100 artystów, kilkaset kolorowych kostiumów, muzyka na żywo i niespodzianki dla widowni.

To pierwsze tego typu wydarzenie w historii zespołu. Nigdy wcześniej „Wałbrzych” nie prezentował szerokiej widowni efektów swojej całorocznej pracy. Publiczność będzie mogła zobaczyć nowe stroje i nowe choreografie. Zabrzmią także nowe, ludowe piosenki w pięknych aranżacjach. Jak zwykle będzie: narodowo, regionalnie i co najważniejsze, niezwykle kolorowo!

Na scenie pojawią się wszystkie grupy wiekowe: Perełki, Skarbeczki, Skarbki, grupy młodzieżowe oraz grupa reprezentacyjna. Serdecznie zapraszamy! Wstęp darmowy.

Mimo, że „Wałbrzych” oficjalnie zakończy rok szkolny, naszych zespołowiczów czeka jeszcze sporo wyzwań. Przedstawiciele grup młodzieżowych, 17 czerwca wyruszą do Koszyc, na Słowację, by wspólnie z dzieciakami z całego świata, wziąć udział w Brave Kids 2017. Pozostała część Zespołu zaprezentuje się podczas licznych występów naszej wałbrzyskiej edycji Brave Kids w Wałbrzychu. 23 czerwca grupa reprezentacyjna z dumą zatańczy dla jeleniogórskiej publiczności w widowisku operowym „Straszny Dwór”.
Zespołowiczów czekają także letnie podróże artystyczne. Szczegóły już wkrótce!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group