Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 1699
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zwłoki w rzece

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 3 stycznia 2017, 9:06
Aktualizacja: 13:25
Autor: red
Fot. OSP Boguszów/facebook
W Nowy Rok w Boguszowie–Gorcach w rzece odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Pierwszy dzień nowego roku strażacy z OSP Boguszów rozpoczęli od dwóch interwencji. W godzinach popołudniowych zostali zadysponowani na ul. Szybową do pomocy Policji w podjęciu zwłok mężczyzny z koryta rzeki.
- Ujawniono zwłoki 70-letniego, który leżały w wodzie - tłumaczy Magdalena Korościk z KMP w Wałbrzychu. - Nie wiadomo, jak długo ciało mieszkańca Boguszowa-Gorc znajdowało się w wodzie. Miał on przy sobie dokumenty, pieniądze, nie miał żadnych obrażeń ciała, które wskazywałyby na udział osób trzecich. Sekcja zwłok wykaże, co było przyczyną śmierci tego człowieka.

Tego samego dnia wieczorem strażacy zostali wezwani do pożaru sadzy nagromadzonej w przewodzie kominowym w kamienicy przy ul. 1-go Maja. Następnego dnia, w poniedziałek 2 stycznia ok. godz. 11:00 zastęp OSP Boguszów zadysponowano na ul. Szkolną. Zgłoszenie dotyczyło prawdopodobnej próby samobójczej. Na skraju dachu jednego z budynków przebywał mężczyzna. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, strażacy sprowadzili bezpiecznie mężczyznę z dachu, po czym został przekazany pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group