Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2312
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zwycięskie projekty

Środa, 21 sierpnia 2019, 8:28
Aktualizacja: Czwartek, 22 sierpnia 2019, 8:45
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zwycięskie projekty
Fot. Miasto Boguszów–Gorce
Za nami pierwsza edycja boguszowskiego Budżetu Obywatelskiego, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych mieszkańców.

- Serdecznie gratulujemy pomysłodawcom zwycięskich projektów tj. Emilowi Stroiszowi z Ochotniczej Straży Pożarnej Boguszów, Esterze Stemplewskiej z Kaczor Boks, Tomaszowi Skrobichowi, Magdalenie Dziedzic z PSP Nr 5 im. B. Malinowskiego w Boguszowie - Gorcach - mówią inicjatorzy akcji.

- Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za głosy (596) oddane na projekt "NA STRAŻY BEZPIECZEŃSTWA". To dla nas ogromny zastrzyk motywacji do dalszego rozwoju! Pokazaliście, że nie jesteśmy sami, a nasza praca po raz kolejny zyskała Wasze uznanie! Jesteśmy na straży Waszego bezpieczeństwa o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku! - czytamy na profilu OSP Boguszów.

Projekt został złożony przez naszego Naczelnika - Emila Stroisza i obejmuje zakup nowego sprzętu ratowniczo-gaśniczego, z przeznaczeniem na wyposażenie nowego lekkiego samochodu, który jeszcze w tym roku zasili naszą jednostkę.

Szczegółowe wyniki znajdują się na załączonym zdjęciu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
80%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group