Czytających: 7063

REGION: Cieszy i gra i wynik

Niedziela, 7 kwietnia 2024, 9:14
Aktualizacja: 9:23
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika po ubiegłotygodniowej pechowej porażce z AKS–em Strzegom, wczoraj wywalczyli komplet punktów w Kłodzku.

Początkowe minuty to dobra gra Górnika i kilka okazji do zdobycia goli, ale bez efektu bramkowego. Dobra postawa podopiecznych Adriana Mrowca została udokumentowana golem w 38. minucie, a trafienie zaliczył Krynicki po podaniu Korby. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Drugą część lepiej rozpoczęli miejscowi, którzy zdołali doprowadzić do remisu. Jednak wałbrzyska młodzież zdobyła dwa gole w dwie minuty i wyprowadziła biało-niebieskich na prowadzenie 3-1. Strzelcami goli byli Zioła i Nowak.

Nysa Kłodzko - Górnik 1:3 (0:1)

Górnik - Krzyżaniak, Migacz, Rytko, Vishnitski (46' Kobylański), Michalak, Ziiatdinov (56' Krawczyk), Zioła, Korba, Aldeir, Nowak (82' Wyszyński), Krynicki (67' Tłuścik) oraz Kubiak, Rosicki, Laskowski. Trener Adrian Mrowiec, II trener Jarosław Borcoń, kierownik drużyny Czesław Zapart, Media Krzysztof Janczak.