Policjanci wałbrzyskiej drogówki prowadzili pomiar prędkości w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. W trakcie kontroli zatrzymali do kontroli drogowej 44-latkę, która kierując samochodem osobowym przekroczyła dopuszczalną prędkość o 53 km/h.
Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Ponadto została ona ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jej konto trafiło 13 punktów karnych.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.