• Niedziela, 23 lutego 2020
  • Godz. 20:25
  • Imieniny: Damiana, Izabeli, Polikarpa, Romany
  • Czytających: 3147
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

15–lecie Kabaretu Skeczów Męczących – mamy wejściówki dla czytelników

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 20 kwietnia 2019, 5:47
Aktualizacja: 9:40
Autor: red
Fot. organizatorzy
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.

To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

9 maja 2019r., godz. 20:15, miejsce: Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu, bilety: kasa Filharmonii, kabaretowebilety.pl, kupbilecik.pl

Organizator Agencja Koncertowo-Wydawnicza SOLO.

Mamy dla naszych czytelników trzy podwójne wejściówki na to wydarzenie. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego miasta wywodzą się artyści z Kabaretu Skeczów Męczących? Odpowiedzi należy przesłać na adres: redakcja@walbrzyszek.com

Uczestnicy konkursu muszą podać w mailu odpowiedź, imię i nazwisko i swój numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy tylko do piątku 19 kwietnia do godziny 12.00. Z osobami, które zostaną szczęśliwymi wygranymi wejściówek, skontaktujemy się telefonicznie.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
50%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group