Mundurowi realizując informacje własne zatrzymali mężczyznę 10 maja około godziny 13:30 w Dziećmorowicach. Funkcjonariusze w toku wcześniej przeprowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że wałbrzyszanin w ciągu ostatnich kilku miesięcy czterokrotnie wychodził z marketów naszego miasta z koszykami pełnymi produktów spożywczych oraz alkoholowych, nie płacąc za nie. Straty przez właścicieli oszacowane zostały na łączną kwotę kilku tysięcy złotych.rn rnPolicjanci postawili wałbrzyszaninowi także zarzut uchylania się od wykonania obowiązku alimentacyjnego. 29-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwa może trafić za kraty więzienia nawet na 5 lat.
29–latek odpowie przed sądem za kradzieże wyrobów alkoholowych i artykułów spożywczych
Audio
Czytaj na głos
Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali złodzieja, który kilkakrotnie w tym i w zeszłym roku dokonał kradzieży sklepowych.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.