Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3184
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 300 złotych na łapówkę

Piątek, 6 grudnia 2013, 6:25
Autor: opr.red.
Wałbrzych: 300 złotych na łapówkę
Fot. red.
32–letni mężczyzna kierowca chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnienie szeregu wykroczeń chciał wręczyć policjantom pieniądze w kwocie 300 zł. Funkcjonariusze natychmiast poinformowali przełożonych. Teraz podejrzany za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu podczas kontroli drogowej wezwali kierującego samochodem marki Star do zatrzymania się. Zatrzymanym okazał się 32-letni mieszkaniec Młyńska. Kierowca nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Wobec zaistniałej sytuacji funkcjonariusze sprawdzili także stan techniczny pojazdu, w którym ujawnili szereg usterek technicznych.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego radiowozu. Tam w trakcie wykonywanych czynności służbowych przez policjantów 32-latek chcąc uniknąć odpowiedzialności za swoje zachowanie, zaproponował funkcjonariuszom 300 złotych. Policjanci o tym fakcie natychmiast powiadomili swoich przełożonych. Podejrzany teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group