Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4570
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Aglomeracja dla medyków

Czwartek, 9 lipca 2020, 13:47
Aktualizacja: Piątek, 10 lipca 2020, 9:11
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Aglomeracja dla medyków
Fot. LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej
Prawie czterysta voucherów przekazanych zostanie personelowi medycznemu.

Wyjątkową szlachetnością wykazali się członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, którzy mimo własnej trudnej sytuacji, przekazali medykom prawie 400 voucherów na swoje usługi i atrakcje turystyczne. Akcja, którą zainicjowała LOT AW jest gestem solidarności i wdzięczności względem środowiska medycznego, które jako pierwsze stanęło na froncie walki z pandemią.

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej przygotowali specjalną, bezpłatną ofertę dla przedstawicieli personelu medycznego. W ten sposób podziękowali za ich ofiarna walkę o zdrowie i życie mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej podczas pandemii koronawirusa.

Specjalne, dedykowane Vouchery uprawniające do wstępu, pobytu czy posiłku w ramach akcji #AglomeracjaWałbrzyskadlaMedyka są formą podziękowania dla pielęgniarek, pielęgniarzy, lekarek i lekarzy, którzy walczą na co dzień z COVID19. Przekazało je aż jedenaście obiektów zrzeszonych w LOT AW. Są wśród nich: Opactwo w Krzeszowie, Gmina Miejska Nowa Ruda, Gmina Nowa Ruda, Muzeum Porcelany w Wałbrzychu, bistro zWolna z Jedliny-Zdroju, Aqua-Zdrój z Wałbrzycha, Pałac Jedlinka z Jedliny-Zdroju, Stara Kopalnia z Wałbrzycha, Zamek Grodno z Zagórza Slaskiego, Pałac Jugowice z Jugowic w gminie Walim oraz zamek Książ w Wałbrzychu.

Prawie czterysta voucherów, które zostaną rozdysponowane między przedstawicielami personelu medycznego to oprócz bezpłatnych biletów wstępu do wymienionych wyżej, największych atrakcji turystycznych Aglomeracji Wałbrzyskiej to także karnety na basen i do saunarium, vouchery na posiłki i pobyty w hotelu, udział w warsztatach ceramicznych, a także pakiety upoważniające do udziału w 11.Biegu na Wielką Sowę czy półmaratonach Sowiogórskim i Orzeł, a także w 9. Górskim Biegu Wolności.
- Chcemy wyrazić wdzięczność naszym Medykom za ich ofiarność i ciężką pracę. Jestem ogromnie szczęśliwa, że członkowie LOT AW bez wahania od razu włączyli się w akcję i przekazali vouchery, mimo tego, że sami mocno odczuli skutki pandemii. Są wakacje, a to najlepszy czas, aby nasi Bohaterowie mogli wypocząć u nas, zjeść, zwiedzić za darmo nasze obiekty wraz ze swoimi rodzinami – mówi prezes Zamku Książ w Wałbrzychu i Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, Anna Żabska.

Twoja reakcja na artykuł?

6
55%
Cieszy
2
18%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group