Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2479
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Agresywny po narkotykach

Poniedziałek, 4 stycznia 2021, 10:25
Aktualizacja: 13:27
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Agresywny po narkotykach
Fot. KMP Wałbrzych
Czterech mężczyzn zatrzymali za posiadanie narkotyków w sylwestrową noc oraz w Nowy rok wałbrzyscy policjanci.

31 grudnia po godzinie 23:00 policjanci prewencji drugiego komisariatu zostali wezwani na interwencję domową na ul. Niepodległości w Wałbrzychu. 27-letni mężczyzna miał być agresywny w stosunku do innych domowników. Na miejscu policjanci ustalili, że może on znajdować się pod wpływem narkotyków. W trakcie czynności mundurowi znaleźli przy wałbrzyszaninie środki psychotropowe w postaci metamfetaminy.

W Nowy Rok po godzinie 6:30 funkcjonariusze prewencji wałbrzyskiej komendy zostali natomiast wysłani na interwencję do Zagórza Śląskiego na ul. Główną. Zastali tam 36-latka, który znajdował się w stanie nietrzeźwości i wymyślał dziwne historie. Policjanci nabrali podejrzeń, iż i ten mężczyzna jest pod wpływem narkotyków i może je mieć przy sobie. Wykonane na miejscu czynności wykazały, że podejrzany posiadał przy sobie amfetaminę.

Tego samego dnia z narkotykami wpadło jeszcze dwóch wałbrzyszan. Po godzinie 10:00 przy ul. Przywodnej w Wałbrzychu przez policjantów zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymany został 21-latek, a około godziny 12:30 na ul. 1 Maja funkcjonariusze prewencji drugiego komisariatu legitymowali 20-latka. Obaj młodzi wałbrzyszanie posiadali przy sobie również środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Za posiadanie narkotyków czterej mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wszystkim grozi kata pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

6
12%
Cieszy
10
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
2%
Smuci
4
8%
Złości
30
59%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group