Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 2171
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Akcja "Płyniemy do Aleppo" EXTRA EDYCJA w Wałbrzychu

Wtorek, 6 marca 2018, 10:24
Aktualizacja: 10:56
Autor: red
Wałbrzych: Akcja
Fot. organizatorzy
Stowarzyszenie „Dom Wschodni" zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli, zwłaszcza pasjonatów sportu, którzy doskonale rozumieją, jak jest on ważny dla rozwoju dzieci i młodzieży, do włączenia się w projekt „Płyniemy do Aleppo" w celu pozyskania środków na basen w „Terre Sainte".

- Chcemy wspólnymi siłami pokonać dystans dzielący Warszawę od Aleppo, czyli 2410 km. Czym jest ten dystans, który chcemy pokonać, w porównaniu z morzem, przez które płyną obecnie w swoim życiu dzieci i młodzi z Aleppo? Chcemy to zrobić razem i dla nich, żeby dać wyraz solidarności między sobą i z nimi, bo tylko razem, gdy nosimy nawzajem własne brzemiona, przechodzimy przez trudności piętrzące się w życiu - informują organizatorzy.

„Płyniemy do Aleppo" jest akcją zmierzającą do zgromadzenia środków potrzebnych do budowy basenu. Pieniądze możemy dzięki temu wydarzeniu pozyskać w następujący sposób:

Zainteresowana osoba dokonuje rejestracji na stronie http://plyniemydoaleppo.pl/. Wybiera dla siebie dogodną godzinę i przychodzi na basen. Na basenie otrzymuje od nas darmowy bilet i płynie dystans w miarę swoich możliwości.

Może powiedzieć, że płynie do Aleppo, w rodzinie, wśród przyjaciół i znajomych, oraz wyjaśnić motyw swojego działania. Mogą oni powierzyć mu lub jej pieniądze, które po przepłynięciu dystansu, przekaże na budowę basenu w Aleppo. Imiona i nazwiska pływaków będą wypisane na tablicy w kompleksie sportowym powstałym w Aleppo dzięki akcji „Płyniemy do Aleppo"

Na basenie w dniu akcji będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy.

Wpłaty można również dokonywać bezpośrednio na konto lub przez stronę http://plyniemydoaleppo.pl/przekaz-srodki-na-basen-w-aleppo/

Po pokonaniu dystansu z Polski do Aleppo będziemy „sprzedawać" kilometry osobom prywatnym i firmom, których imiona i nazwy także znajdą się na specjalnej tablicy pamiątkowej umieszczonej w Aleppo przy basenie.

Zainteresowanie medialne wydarzeniem przyciągnie uwagę wielu osób, które drobnym datkiem wesprą budowę basenu w Aleppo.

EXTRA EDYCJA w Wałbrzychu odbędzie się 11 marca od 10-20 w AQUA ZDRÓJ Wałbrzych- Centrum Aktywnego Wypoczynku

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group