Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 3361
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Akcja "Z wodą po zdrowie"

Sobota, 9 lipca 2016, 11:44
Aktualizacja: 12:38
Autor: red.
Wałbrzych: Akcja
Fot. red.
Dzisiaj w Hali Lekkoatletycznej przy ulicy Chopina w Wałbrzychu odbyły się kolejne zajęcia sportowe, przeprowadzone w ramach zorganizowanej przez wałbrzyskie Wodociągi akcji "Z wodą po zdrowie".

Akcja "Z wodą po zdrowie" to cykl cotygodniowych, sobotnich, bezpłatnych zajęć sportowych, skierowanych do osób, które chcą w sposób aktywny, zdrowy i ciekawy spędzić czas. Zajęcia są dopasowane do grup osób o różnym stopniu zaawansowania - zarówno dla osób początkujących, które nie miały do tej pory bezpośredniego kontaktu ze sportem, jak i dla osób zaawansowanych. W ramach akcji są też specjalne zajęcia w strefie dla kobiet. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy, instruktorzy i sportowcy a w ramach akcji przewidziano również darmowe konsultacje z dietetykami, fizjoterapeutami i lekarzami a także konkursy z nagrodami, wśród których są koszulki i akcesoria sportowe.

W każdą sobotę aż do dnia 27 sierpnia br. w Hali Lekkoatletycznej na Nowym Mieście od godziny 9.30 odbywają się poprzedzone wspólną rozgrzewką zajęcia sportowe, wśród których znajdują się między innymi zabawy z animatorem i zajęcia sportowe dla dzieci, treningi ogólnorozwojowe i ćwiczenia podstawowe dla początkujących, zajęcia fitness i ćwiczenia wzmacniające mięśnie dla kobiet, oraz trening Biegaj-Zapobiegaj, ćwiczenia wzmacniające mięśnie i ich rzeźbę, oraz ćwiczenia pomagające spalić tkankę tłuszczową dla zaawansowanych. Całą akcję zakończy uroczysty finał, podczas którego zaplanowano zajęcia fitness ze znaną instruktorką, wręczenie nagród dla uczestników akcji, występy artystyczne i wiele atrakcji dla najmłodszych.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group