Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3648
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Aktywna słaba płeć

Środa, 9 września 2020, 6:40
Aktualizacja: Czwartek, 10 września 2020, 8:07
Autor: red
Wałbrzych: Aktywna słaba płeć
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci walczący z przestępczością gospodarczą w miniony piątek zatrzymali dwie mieszkanki naszego miasta, które podpisały z jedną z ogólnopolskich firm umowy o świadczenie usług abonenckich, wiedząc, że nie zamierzają się z nich wywiązać.

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 40-latkę 4 września nad ranem. Mundurowi ustalili, że wałbrzyszanka działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, 10 października 2017 roku wprowadziła w błąd jednego z pracowników, co do faktu wywiązania się z umowy, i doprowadziła do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem ogólnopolską firmę świadczącą usługi abonenckie pobierając sprzęt elektroniczny.

Kika godzin później w ręce mundurowych tego samego wydziału do podobnej sprawy na ul. Świdnickiej w Wałbrzychu wpadła 21-letnia kobieta. Tym razem do wyłudzenia dekodera wraz z akcesoriami, co ustalili funkcjonariusze, doszło 2 sierpnia 2018 roku. Obie podejrzane spowodowały straty na rzecz podmiotu gospodarczego w kwocie łącznej blisko 2 tysięcy złotych. Zatrzymane kobiety staną teraz przed sądem. Za oszustwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat 8. Policjanci w trakcie wykonywanych czynności odzyskali część utraconego w wyniku procederu przestępczego mienia.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
3
38%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
25%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group