Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 4120
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Aktywne GCB–K

Środa, 25 września 2019, 6:36
Aktualizacja: Czwartek, 26 września 2019, 12:22
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Aktywne GCB–K
Fot. Gminne Centrum Kulturalno–Biblioteczne w Starych Bogaczowicach
21 września, w słoneczną sobotę, odbyła się wycieczka dla seniorów organizowana przez Gminne Centrum Biblioteczno – Kulturalne w starych Bogaczowicach w ramach wyjazdów edukacyjno–kulturalnych.

Głównym celem wycieczki było zwiedzenie Opolszczyzny. Seniorzy udali się najpierw na Górę św. Anny, gdzie usłyszeli barwną opowieść o powstaniu Sanktuarium św. Anny. Następnie przyszedł czas na Zamek Moszna - przepiękny, okazały, bajkowy obiekt z 99 wieżyczkami i urokliwym ogrodem- wprost z disneyowskich produkcji. Na koniec wycieczce udało się zwiedzić Książęcy Zamek w Niemodlinie, który z roku na rok pięknieje, a obecni właściciele starają się przywrócić jego świetność z XIV wieku.

Tymczasem Centrum Językowo-Edukacyjne EENGHOUSE planuje rozpocząć kursy językowe dla dzieci w wieku 2-7 lat, które mieszkają w Gminie Stare Bogaczowice. Zajęcia odbywać się będę w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Starych Bogaczowicach. Trwają zapisy, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego z organizatorami - GCB-K. Terminy i godziny zajęć podane zostaną po zamknięciu zapisów.

AJjż w najbliższą sobotę, świetne wydarzenie skierowane do najmłodszych sportowców. Bieg Małego Tytana odbędzie się na stadionie sportowym w Starych Bogaczowicach. Zapisy w dniu wydarzenia od godz. 8:30 do godz. 10:00. Pierwsza grupa startuje o godz. 10:00.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group