Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3904
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Aleja Podwale będzie zamknięta

Środa, 22 czerwca 2022, 10:35
Aktualizacja: 11:57
Autor: red
Wałbrzych: Aleja Podwale będzie zamknięta
Fot. archiwum
W sobotę 25 czerwca w związku z organizacją wyścigu kolarskiego, nastąpi całkowite zamknięcie Al. Podwale od skrzyżowania z ul. Hetmańską do skrzyżowania z ul. Basztową. Od godziny 14:00 do godziny 19:00 nastąpi czasowe zamknięcie przystanków położonych na al. Podwale oraz zmianie ulegną trasy przejazdów autobusów linii: A, C, 1, 9, 18.

Wyścig kolarski „O Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha”

Autobusy linii: A,C dojeżdżać będą z Piaskowej Góry na Podzamcze ul. Wieniawskiego do pętli położonej na wysokości ul. Blankowej od strony skrzyżowania z ul. Gagarina, wykonają nawrót i skierują się w kierunku ul. Wieniawskiego, następnie jadąc ul. Wieniawskiego skierują się w prawo w Al. Podwale i dojadą do skrzyżowania z ul. Grodzka, nawrót i dalej powrócą na trasę obsługując kolejno przystanki przy ul. Kasztelańskiej i Poselskiej.

Autobusy linii: 9,18: jadąc od ul. Fortecznej dojeżdżać będą wyłącznie do pętli autobusowej położonej na wysokości ul. Blankowej, po nawrocie skierują się w kierunku ul. Wieniawskiego wykonując podjazd do przystanku przy ul. Kasztelańskiej, z powinięciem obsługi przystanków przy ul. Hetmańskiej i Basztowej.

Autobus linii 1: z ul. Gagarina autobus skierowany zostanie wyłącznie do pętli autobusowej przy ul. Blankowej, po nawrocie skieruje się przez ul. Gagarina w kierunku Dworca Szczawienko, pomijając przystanki przy ul. Basztowej, Hetmańskiej, Kasztelańskiej, Husarskiej i Poselskiej.

Godziny odjazdów autobusów mogą ulec zmianie.

Twoja reakcja na artykuł?

8
36%
Cieszy
3
14%
Hahaha
1
5%
Nudzi
2
9%
Smuci
5
23%
Złości
3
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group