Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3769
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ankieterzy badają wyniki

Niedziela, 5 grudnia 2010, 16:38
Aktualizacja: 20:04
Autor: DK
Wałbrzych: Ankieterzy badają wyniki
Ankieterzy badają preferencje wyborcze wałbrzyszan
Fot. Dominika Krawczyk
W większości obwodowych komisji wyborczych, spotkać dziś można młodych ludzi proszących o anonimową odpowiedź, na kogo oddało się głos. Ankieterzy to studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu, którzy kolejny raz badają preferencje wyborcze wałbrzyszan.

W akcji udział bierze 25 studentów Politologii. Przygotowano 2200 ankiet, które wręczone zostaną wyborcom. Odpowiedź jest całkowicie anonimowa i służy określeniu przybliżonego wyniku wyborczego.
– Wyniki cząstkowe podamy już około godziny 20.00 – informuje dr Ryszard Kessler, opiekun projektu. – Na całość poczekać trzeba będzie do 23.00.

- Jest bardzo spokojnie, mimo iż dwa tygodnie temu ludzie zdecydowanie chętniej odpowiadali – śmieje się Mariola Jóźków z III roku. – Na szczęście nikt nie robi komentarzy i wszystko przebiega zgodnie z planem. Głosują w większości osoby starsze – przekonuje dziewczyna.

Przypominamy, że wynik poprzedniego badania, przeprowadzanego w trakcie I tury, okazał się bardzo zbliżony do rzeczywistego wyniku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group