Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3590
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Aqua Zdrój będzie zamknięte

Sobota, 17 października 2020, 8:22
Aktualizacja: 10:25
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Aqua Zdrój będzie zamknięte
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
W mediach społecznościowych można znaleźć informacje dotyczące sprzeciwu wielu osób w sprawie zamykania klubów fitness i aqua parków. Okazuje się, że również niektórzy politycy wyrażają sprzeciw przeciwko takim decyzjom.

Poseł Lewicy (Wiosny) dr Krzysztof Śmiszek wystąpił do Premiera z żądaniem odstąpienia od decyzji ws. zamknięcia siłowni, centrów fitness, basenów i aquaparków.

Według Posła decyzja jest niezrozumiała i jest zbyt daleko idącym i niczym nieuzasadnionym obostrzeniem, niosącym niewspółmiernie wiele skutków negatywnych. Doprowadzi to do załamania tej branży, a przy tym odbije się na zdrowiu milionów Polaków.
- Przez cały okres trwania epidemii zarządzający obiektami sportowymi i klubami fitness na ogół dokonywali wszelkich starań (takich jak wyłączenie z użytku części urządzeń, strefy ochronne czy obowiązkowa dezynfekcja sprzętu), by zapewnić zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Według publicznie dostępnych danych nie stwierdzono żadnych ognisk epidemicznych związanych z funkcjonowaniem tego typu obiektów sportowych. Jednocześnie zawieszenie ich działalności na czas nieokreślony niesie trudne do oszacowania straty ekonomiczne dla branży fitness - mówi poseł Krzysztof Śmiszek

Poseł wezwał Premiera do natychmiastowej zmiany decyzji oraz poparł strajk branży fitness planowany na sobotę 17 października br.

Twoja reakcja na artykuł?

7
27%
Cieszy
8
31%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
15%
Smuci
4
15%
Złości
3
12%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group