• Niedziela, 18 sierpnia 2019
  • Godz. 20:08
  • Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, Karoliny
  • Czytających: 3670
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

ArtEko liderem

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 18 grudnia 2011, 13:07
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 12:47
Autor: PAW
Fot. PAW
Za nami VIII seria spotkań halowej ligi piłki nożnej Ronal Cup.

8 kolejka Ronal Cup:

Grupa A:

Spartan-Piaskowa Góra 3-9 (Siemiński 2,M.Fedycki 1 - M.Kois 3, M.Starczewski 1, R.Lewandowski 2, Ł.Larski 1, Fołta 1, Słupik 1)

Jóskowski Boys-Castorama 2-4 (G.Wroczyński 1, A.Chmiel 1 - M.Kula 2, M.Wojtarowicz 1, P.Smoczyk 1)

Faurecia – Wagon Sobięcin 6-3 (Ł.Jaśkiewicz 1, Z.Sobolewski 2, A.Sobczyk 2, S.Choma 1- S.Pałys 1, Lipiński 1, Krasicki 1)

Popławski Roboty Ziemne-El Mix Kombatantów 7-0 (D.Dudek 1, D.Chyciński 2, K.Drąg 1, Kiczuła 2, T.Szyszka 1)

Zaległy:

Castorama – Popławski Roboty Ziemne 3-10 (M.Kula 2, P.Smoczyk - M.Marosz 2, O.Rokosz, Ł.Kiczuła 3, T.Szyszka, D.Chyciński 2, P.Kałoń)

Tesco-pauza

Tabela:

1. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 22 65-30
2. TESCO 16 75-19
3. FAURECIA 15 33-17
4. CASTORAMA 12 49-42
5. EL MIX KOMBATANTÓW 9 15-33
6. PIASKOWA GÓRA 7 31-31
7. SPARTAN 7 23-36
8. JÓSKOWSKI BOYS 2 26-53
9. WAGON SOBIĘCIN 1 12-52

Piłkarz kolejki - Daniel Chyciński Popławski RZ
Bramkarz kolejki - Oliwer Rokosz

Grupa B:

NSK-alejazz.pl 4-11 (A.Borowiak 2, K.Worski, M.Kwiecień - D.Gołek 3, R.Lipiński, S.Stanisławski 2, R.Piwiński 2, Foryś, R.Ciszak 3)

Trans-Tatra-Torbus Team 4-4 (B.Gromniak, S.Szkudlarek 2,M.Traczykowski - K.Niemczyk, T.Radoń, G.Jarzębowski, samobójcza)

Oczydolnegoslaska-Telefony u Kaliego 3-8 (M.Zawadzki, R.Szymaniak, P.Dobiega - M.Płoński 2,J.Waszak 3, M.Kalinowski 3)

Arteko-BSS 7-4 (J.Rytko, P.Tobiasz, Lewandowski, A.Słapek, J.Piątek 2, R.Pawłowski - R.Koźlak, P.Pilarczyk, B.Kulik, K.Sikorski)

Zaległy:

NSK-Arteko 3-9 (A.Kulasik, A.Skalski, R.Różycki - J.Rytko 3, P.Tobiasz 2, A.Słapek 2, J.Piątek 2)

Team Tatuśko-pauza

Tabela:

1. ARTEKO 20 49-21
2. TEAM TATUŚKO 17 37-12
3. TRANS-TATRA 16 41-22
4. BSS 10 29-28
5. TORBUS TEAM 10 36-25
6. alejazz.pl 7 32-29
7 oczydolnegoslaska 7 21-35
8. TELEFONY U KALIEGO 4 31-49
9. NSK 1 24-69

Piłkarz kolejki - Mariusz Kalinowski Telefony u Kaliego
Bramkarz kolejki - Władysław Śliwa Telefony u Kaliego

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Gość 18-12-2011 16:48
Wielkie brawa za dokladne informacje np.Poplawski stracil jak do tej pory 12 bramek a tutaj ma zapisane 30!Oraz w jednym opisie meczu strzelil bramke Oliwier Rokosz a wybranym bramkarzem kolejki ten sam zawodnik jednak pod imieniem i nazwiskiem Oliwer Roszak:D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group