Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 2831
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bałtroczyk i Halama na KopalniaK–u

Środa, 30 sierpnia 2017, 14:08
Aktualizacja: 14:11
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Wałbrzych: Bałtroczyk i Halama na KopalniaK–u
Fot. red
Piotr Bałtroczyk i Grzegorz Halama to gwiazdy, które wystąpią w XIX edycji KopalniaK–a. Impreza odbędzie się w dniach 20–21 października w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Tegoroczne hasło imprezy to „Ale cyrk!” i właśnie w cyrkowej tonacji przeprowadzony zostanie tegoroczny KopalniaK. Pierwszego dnia odbędzie się przegląd kabaretów konkursowych, które zostaną podzielone na dwie kategorie: grupy kabaretowe i stand-up. Na zakończenie piątkowego wieczoru wystąpi Grzegorz Halama.
- Wciąż napływają do nas zgłoszenia. Po upływie wyznaczonego terminu pracownicy wałbrzyskiego WOK-u zaangażowani w KopalniaK-a wraz z jury muszą zdecydować, kto wystąpi przed publicznością. Właśnie ze względu konieczności wyboru jest to bardzo trudne zadanie – mówi Jarosław Buzarewicz, Dyrektor WOK.

Sobota należeć będzie do uczestników imprezy, którzy otrzymają nagrody od jury i publiczności. Przed wałbrzyską widownią wystąpią również Piotr Bałtroczyk i Andrzej Talkowski z teatru „Szczęście” w Krakowie.

Przewodniczącym jury będzie Grzegorz Halama. W skład komisji oceniającej występy artystów wejdą także Karina Kąsek, znana z audycji „Kąsek żartu” na antenie studenckiego radia Uniwersytetu Jagiellońskiego i Piotr Plewa, członek Grupy Rafała Kmity.
Do 10 września Wałbrzyski Ośrodek Kultury czeka na zgłoszenia wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności scenicznych. Pula nagród to 10 tys. zł.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group