Obie drużyny to główni kandydaci do awansu do klasy okręgowej. Dotychczas miały na swoim koncie komplet czterech wygranych i do meczu przestępowały bez straty gola. Mecz był interesującym widowiskiem i obie drużyny włożyły w to spotkanie wiele sił. W drugiej połowie dwóch graczy Górnika otrzymało czerwone kartki - w 80. minucie Mateusz Wroczyński i po chwili Marcin Wroczyński. Mimo gry w przewadze przez ponad 10 minut podopieczni Kamila Jasińskiego nie potrafili przełamać defensywy Górnika i mecz zakończył się podziałem punktów.
Zdrój Jedlina-Zdrój - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-0
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.