Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 4241
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Bezpieczeństwo ponad wszystko

Poniedziałek, 6 marca 2023, 7:32
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Bezpieczeństwo ponad wszystko
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Bieżący stan budowy kompleksu szkolno–przedszkolnego w Szczawnie–Zdroju przedstawiają Burmistrz Marek Fedoruk wraz z zastępcą Markiem Ćmikiewiczem.
- Budujemy przyjazne miejsce, w którym nasze dzieci będą spędzały wiele godzin. Większość sal lekcyjnych zorientowana jest w kierunku południowym, gdzie wraz z dużymi oknami zapewni to zdrową ilość światła dziennego - mówią włodarze miasta.

Obiekt dostosowany jest pod wszelkie wymogi dla osób niepełnosprawnych. Przedszkole jest fizycznie oddzielone od części szkolnej, zostało ono dostosowane do użytku pod najmłodszych uczestników ścieżki edukacyjnej. Całość budynku wyposażona jest w nowoczesny spójny i scentralizowany system zarządzania budynkiem, gdzie dyrekcja szkoły będzie mogła doglądać terenu obiektu za pomocą około 60 kamer (korytarze, podwórze). Wszystkie sale posiadają pełne bezpieczne i nowoczesne okablowanie multimedialne. Cały budynek wybudowany został ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo przebywających w nim dzieci - począwszy od rozkładu pomieszczeń po rodzaj zastosowanych materiałów.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group