Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 4794
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Bezpieczny wypoczynek w powiecie

Piątek, 1 lipca 2022, 6:49
Autor: red
powiat wałbrzyski: Bezpieczny wypoczynek w powiecie
Fot. Ziemia Wałbrzyska
W Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu odbyło się posiedzenie komisji bezpieczeństwa i porządku publicznego, które poprowadził Krzysztof Kwiatkowski – Starosta Powiatu Wałbrzyskiego.

Tematami posiedzenia było omówienie działań profilaktyczno-prewencyjnych mających na celu: zapewnienie bezpiecznego wypoczynku na terenie Powiatu Wałbrzyskiego w okresie letnim oraz właściwego stanu bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób przebywających na terenie Powiatu Wałbrzyskiego.

Ponadto omówione zostały m.in. zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w górach, ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa na terenach wodnych, monitorowania parkingów zlokalizowanych przy obiektach turystycznych, kontroli autokarów, autobusów, busów przewożących dzieci i młodzież, zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, kontroli obiektów żywieniowych i punktów gastronomicznych oraz sytuacji na rynku pracy.

W posiedzeniu Komisji uczestniczyli przedstawiciele: Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, Grupy Wałbrzysko - Kłodzkiej GOPR, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Wałbrzychu, Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu, Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Wałbrzychu oraz Radny Powiatu Wałbrzyskiego Jarosław Buzarewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
22%
Nudzi
1
11%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group