Sobota, 27 czerwca
reklamy

Bezpieczny wypoczynek w powiecie

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu odbyło się posiedzenie komisji bezpieczeństwa i porządku publicznego, które poprowadził Krzysztof Kwiatkowski – Starosta Powiatu Wałbrzyskiego.

Tematami posiedzenia było omówienie działań profilaktyczno-prewencyjnych mających na celu: zapewnienie bezpiecznego wypoczynku na terenie Powiatu Wałbrzyskiego w okresie letnim oraz właściwego stanu bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób przebywających na terenie Powiatu Wałbrzyskiego.

Ponadto omówione zostały m.in. zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w górach, ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa na terenach wodnych, monitorowania parkingów zlokalizowanych przy obiektach turystycznych, kontroli autokarów, autobusów, busów przewożących dzieci i młodzież, zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, kontroli obiektów żywieniowych i punktów gastronomicznych oraz sytuacji na rynku pracy.

W posiedzeniu Komisji uczestniczyli przedstawiciele: Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, Grupy Wałbrzysko - Kłodzkiej GOPR, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Wałbrzychu, Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu, Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Wałbrzychu oraz Radny Powiatu Wałbrzyskiego Jarosław Buzarewicz.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka