Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 3542
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Biblioteka pod Atlantami zaprasza w styczniu

Poniedziałek, 1 stycznia 2018, 13:08
Aktualizacja: 13:14
Autor: red
Wałbrzych: Biblioteka pod Atlantami zaprasza w styczniu
Fot. red
Prezentujemy styczniową ofertę wałbrzyskiej biblioteki pod Atlantami.

Atlanty dzieciom. Bajkowy Klub Malucha – Podzamcze - 2 stycznia o godzinie 16.30 Multimedialna Filia Biblioteczna zaprasza najmłodszych czytelników na bałwankowe szaleństwo.

Dyskusyjny Klub Książki i Audiobooka – Śródmieście - 4 stycznia o godz. 16.00 Oddział Książki Mówionej i Wypożyczalnia Główna zapraszają miłośników książek w formie papierowej oraz słuchowej do rozmowy na temat książki „Prowadź swój pług przez kości umarłych” Olgi Tokarczuk.

Kino w bibliotece – Podzamcze - 4 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy do Multimedialnej Filii Bibliotecznej na projekcję filmu z cyklu „Literatura na ekranie”.

Atlanty dzieciom. Bajkowy Klub Malucha – Piaskowa Góra - 5 stycznia o godzinie 16.30 Filia nr 7 z oddziałem dziecięcym zaprasza najmłodszych czytelników na zimowe spotkanie z Kicią Kocią.

Seans pod Atlantami – Śródmieście - 9 stycznia o godz. 17.00 Fonoteka zaprasza do sali nr 13 na projekcję i rozmowę o filmie.

Podróże naszych czytelników – Piaskowa Góra - 9 stycznia o godz. 17.00 Filia nr 7 zaprasza na spotkanie „Migawki z Chin”. Prelekcję nawiązującą do wystawy fotograficznej o tym samym tytule poprowadzi Elżbieta Migdał, autorka bloga „Dawne Chiny” na portalu Salon 24.

Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki – Nowe Miasto - 11 stycznia o godz. 17.00 w Filii nr 1 dziecięcej będziemy rozmawiali o książce „Klucze” Adama Langa.

Atlanty dzieciom. Akademia Młodego Artysty – Podzamcze - 12 stycznia o godz. 16.30 Multimedialna Filia Biblioteczna zaprasza na spotkanie „Białe szaleństwo”.

Kinomaniacy – Piaskowa Góra - 12 stycznia o godz. 17.00 Filia nr 7 i WOK zapraszają na projekcję i rozmowę o filmie „Osobliwy dom Pani Peregrine”.

Wernisaż – Śródmieście - 12 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy do Galerii pod Atlantami na wernisaż wystawy „Znaczone linią” Katarzyny Prusak.

Atlanty dzieciom. Wałbrzyskie Wróbelki – Podzamcze - 13 stycznia o godz. 10.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej spotkają się dzieci z chórku Wałbrzyskie Wróbelki pod dyrekcją Małgorzaty Wiłkomirskiej.

Spotkanie z Mistrzem – Podzamcze - 13 stycznia o godz. 15.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej maestro Józef Wiłkomirski opowiadał będzie o swoich muzycznych (i nie tylko) podróżach po świecie.

Ferie – Śródmieście, Piaskowa Góra, Podzamcze - od 15 do 28 stycznia zapraszamy dzieci do Działu Dziecięco-Młodzieżowego, Filii nr 7 i Multimedialnej Filii Bibliotecznej na zajęcia pod hasłem „Zimowe rozmaitości”.

Atlanty dzieciom. Klub Czytających Rodzin – Podzamcze - 17 stycznia o godz. 17.00 Multimedialna Filia Biblioteczna zaprasza na spotkanie z książką „Amelia Bedelina” Peggy Parish.

Atlanty dzieciom. Klub Czytających Rodzin „Piaskowe Ludki” – Piaskowa Góra - 17 stycznia o godz. 17.00 Filia nr 7 zaprasza najmłodszych czytelników na spotkanie z książką „Myszka Hania” Barbary Mikulskiej.

Zainspiruj się, czyli kreatywne spotkania w bibliotece – Piaskowa Góra - 18 stycznia o godz. 16.00 Filia nr 7 zaprasza na warsztaty plastyczne.

Kino w bibliotece – Podzamcze - 18 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy do Multimedialnej Filii Bibliotecznej na projekcję filmu z cyklu „Warto obejrzeć”.

Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki – Piaskowa Góra - 19 stycznia o godz. 16.30 w Filii nr 7 dziecięcej będziemy rozmawiali o książce „Pasażerka” Alexandry Bracken.

Atlanty dzieciom. Wałbrzyskie Wróbelki – Podzamcze - 20 stycznia o godz. 10.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej spotkają się dzieci z chórku Wałbrzyskie Wróbelki pod dyrekcją Małgorzaty Wiłkomirskiej.

Dyskusyjny Klub Książki „Chmurdalia” – Podzamcze - 22 stycznia o godz. 15.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej będziemy rozmawiali o książce „Oto jestem” Jonathana Safrana Foera.

Seans pod Atlantami – Śródmieście - 23 stycznia o godz. 17.00 Fonoteka zaprasza do sali nr 13 na projekcję i rozmowę o filmie.

Prelekcja – Podzamcze - 24 stycznia o godz. 17.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej przedstawimy prelekcję multimedialną o historii zespołu The Beatles.

Dyskusyjny Klub Książki – Piaskowa Góra - 25 stycznia o godz. 16.00 w Filii nr 7 będziemy rozmawiali o książce „Polacos” Anny Pamuły.

Klub Gier Planszowych– Piaskowa Góra - 26 stycznia o godz. 16.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej pomożemy zostać bajarzem, uruchomić wyobraźnię i wymyślić skojarzenie najbardziej pasujące do karty podczas gry w „Dixit”.

Moje książki – Nowe Miasto - 26 stycznia o godz. 17.00 w Filii nr 1 będziemy rozmawiać z dorosłymi o godnych polecenia nowościach wydawniczych.

Atlanty dzieciom. Wałbrzyskie Wróbelki – Podzamcze - 27 stycznia o godz. 10.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej spotkają się dzieci z chórku Wałbrzyskie Wróbelki pod dyrekcją Małgorzaty Wiłkomirskiej.

Spotkanie z Mistrzem – Podzamcze - 27 stycznia o godz. 15.00 w Multimedialnej Filii Bibliotecznej maestro Józef Wiłkomirski opowiadał będzie o swoich muzycznych (i nie tylko) podróżach po świecie.

Spotkanie – Piaskowa Góra - 29 stycznia o godz. 17.00 w Filii nr 7 spotkanie „Conversation times czyli porozmawiajmy po angielsku” poprowadzi Brytyjczyk David Pashby.

Spotkanie autorskie – Podzamcze - 30 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Arturem Szałkowskim i promocję książki „Sekrety Wałbrzycha”.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group