Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3303
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Biedronki otwarte w niedziele?

Piątek, 5 sierpnia 2022, 11:21
Aktualizacja: 12:22
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Biedronki otwarte w niedziele?
Fot. archiwum
Według informacji, jakie podaje portal money.pl, sieć sklepów Biedronka planuje w najbliższy weekend złamanie zakazu handlu w niedzielę. W sklepach mają pojawić się „biblioteki”.

Money.pl dotarł do instrukcji, jaką mieli otrzymać pracownicy sieci Biedronka. Według niej, już w nocy z piątku na sobotę, niektóre sklepy otrzymają około 140 książek. Stojaki z książkami mają być ustawione w strefie wejścia lub w strefie, w której nie ma żywności, w zależności od kategorii placówki.

Z wypożyczalni będą mogli korzystać tylko klienci posiadający kartę lojalnościową Moja Biedronka. Według instrukcji, okres wypożyczenia książki to dwa tygodnie, w systemie trzymiesięcznym.

Wykorzystanie luki w przepisach sprawiło, że zakaz handlu w niedzielę przez pewien czas był fikcją. Wiele sieci zmieniło się w punkty pocztowe i swobodnie handlowało w dni objęte zakazem. Uszczelnienie niedzielnego zakazu handlu miało na powrót spowodować, że sklepy będą w te dni nieczynne. Jednak sieci szybko znalazły inny sposób, czego przykładem jest np. Intermarche, które stało się klubem czytelniczym.

Źródło: money.pl Solidarność Dolny Śląsk

Twoja reakcja na artykuł?

32
53%
Cieszy
9
15%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
5%
Złości
16
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (46)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group