Czytających: 5319

Kraj: Biegacze z Wałbrzycha tłem dla pozostałych

Wtorek, 20 lipca 2010, 14:29
Aktualizacja: 14:30
Za nami kolejna seria biegów długodystansowych. Oczywiście na starcie nie zabrkło zawodników z naszego regionu, ale szczerze trzeba przyznać, że nasi stanowili zaledwie tło dla krajowych rywali.

W Korzybie rozegrany został XVII Bieg im Elżbiety Garguły. Zwyciężył znany polski biegacz Leszek Zblewski z REMUSA Kościerzyna. A jedyny wałbrzyski biegacz, który zdecydował się na start w tej imprezie, Eugeniusz Marcinowski z Dębów Wałbrzych ukończył zawody na 80. miejscu.

W V Ogólnopolskim Biegu Ulicznym „Dobrodzieńska Dycha” w kategorii OPEN zwyciężył Arkadiusz Gardzielewski ze Śląska Wrocław. Wałbrzyszanie wypadli blado. W stawce 484 zawodników zajmowali następujące lokaty: 71 – Paweł Stanisz, 86 – Przemysław Załęcki, 163 – Artur Żak, 325 – Krzysztof Mazur ze Szczawna-Zdroju.