Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2371
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Biuro poświęcone

Środa, 4 września 2019, 14:44
Aktualizacja: Czwartek, 5 września 2019, 15:51
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Biuro poświęcone
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj odbyło się uroczyste poświęcenie Biura Poselskiego Macieja Badory. Poświęcenia dokonał ks. Wiesław Rusin – proboszcz Parafii pw. św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu.

Biuro Poselskie Macieja Badory mieści się przy ulicy Słowackiego 8 - w tym samym lokalu, w którym swoje biuro mają wałbrzyskie struktury Prawa i Sprawiedliwości. Biuro będzie czynne w godzinach popołudniowych, ale po telefonicznym uzgodnieniu jest możliwość indywidualnego dostosowania terminu spotkania z posłem. Mieszkańcy mogą zgłaszać wszystkie sprawy, które ich intrygują, niepokoją, mogą też przekazywać swoje pomysły i spostrzeżenia.

- Biuro będzie czynne w dni powszednie w godzinach popołudniowych. Zakładamy, że od godziny 14.00 do godziny 17.00 - 18.00, w zależności od potrzeb. Można też umawiać spotkania indywidualnie. Ze względu na to, że mam też inne obowiązki nie mogę tylko przebywać w biurze. W sytuacji kiedy będzie taka potrzeba po wcześniejszym umówieniu będę się spotykał z tymi osobami, które chciałyby skorzystać ze wsparcia posła, czy też podzielić się jakimiś problemami, które je nurtują. Wałbrzych i nasz region to jest taki region, w którym problemów jest bardzo dużo. Nie chcę ograniczać naszych mieszkańców w sprawach z którymi mogliby przychodzić. W moim odczuciu najważniejsze są te problemy, które dotykają całą społeczność, problemy z którymi wszyscy się borykamy jako mieszkańcy Wałbrzycha czy regionu. Oczywiście jeżeli będą też sprawy indywidualne, które ciężko jest zrealizować samemu to również zachęcam do tego, żeby te osoby się tu zgłaszały - powiedział Maciej Badora - Poseł na Sejm RP.

Oprócz posła Macieja Badory w uroczystym poświęceniu biura udział wzięli również Jerzy Langer i Cezary Kuriata - miejscy radni reprezentujący lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości.

Twoja reakcja na artykuł?

8
15%
Cieszy
1
2%
Hahaha
1
2%
Nudzi
3
6%
Smuci
4
8%
Złości
35
67%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group