Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 3730
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Boguszów–Gorce będzie się starał o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym

Piątek, 7 grudnia 2018, 6:35
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Boguszów–Gorce będzie się starał o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym
Fot. red
Gmina Miasto Boguszów–Gorce wspólnie z gminami z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej przystąpiła do przygotowania wspólnego wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym ( np. koks, węgiel, ekogorszek) na bardziej przyjazne środowisku źródła ciepła.

W ramach projektu możliwe będzie dofinansowania modernizacji systemów grzewczych (np. wymiana kotła, instalacji grzewczej) w budynkach jednorodzinnych oraz lokalach mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych. Przewidujemy, że na ten cel mieszkańcy będą mogli otrzymać dotację w maksymalnej wysokości 25 tys. zł dla budynku jednorodzinnego i 10 tys. zł dla mieszkania w budynku wielorodzinnym (wartości mogą ulec zmianie) nie więcej jednak niż 70% wydatków poniesionych na inwestycję.

Aby złożyć wniosek o dotację w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego prosimy Państwa o zgłaszanie wstępnej deklaracji udziału w projekcie, która pozwoli na prawidłowe przygotowanie wniosku o dotację.

Wstępną deklarację udziału w projekcie można złożyć za pośrednictwem internetu korzystając z adresu http://boguszowgorce.badanie.net/ lub w wersji papierowej na formularzu zgłoszenia. Aby móc złożyć deklarację za pośrednictwem internetu w pierwszej kolejności musicie Państwo uzyskać hasło, które udostępni Państwu pracownik urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach Pani Anna Majzner, tel. 74 844 93 11 wew. 32, e-mail: annamajzner@boguszow-gorce.pl

Formularz drukowany zgłoszenia dostępny jest w Urzędzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach, Pl. Odrodzenia 1, w pokoju nr 106.

Wstępne deklaracja udziału w projekcie można będzie składać w terminie do 31.12.2018 r.

Złożenie deklaracji nie gwarantuje uzyskania dotacji, ale osoby, które rzetelnie wypełnią deklaracje mogą liczyć na preferencje w sytuacji uzyskania przez projekt dofinansowania ze środków Unii Europejskie.

Przed wypełnieniem zgłoszenia uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcjami wypełniania.

Przewidywane są spotkania w celu ułatwienia wypełniania zgłoszeń.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group