Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 3804
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Bończyk: "Absolutnie"

Poniedziałek, 24 lutego 2020, 6:40
Aktualizacja: Wtorek, 25 lutego 2020, 8:35
Autor: red.
REGION, Szczawno-Zdrój: Bończyk: "Absolutnie"
Fot. Robert Bajek
W Teatrze Zdrojowym im. H. Wieniawskiego w Szczawnie–Zdroju odbył się wczoraj niezwykły koncert: „ABSOLUTNIE, czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego“.

Jacek Bończyk to znany aktor, piosenkarz i autor tekstów. Dał się również poznać jako reżyser spektakli muzycznych. Znakomicie się czuje w nurcie piosenki aktorskiej. Za niezwykłe wykonania dzieł wybitnych twórców piosenki był wielokrotnie nagradzany. Tym razem licznie zgromadzonej w szczawieńskim Teatrze Zdrojowym publiczności zaprezentował dobrze znane i powszechnie lubiane utwory Wojciecha Młynarskiego. Podczas koncertu między kolejnymi utworami Jacek Bończyk wiele też opowiadał o Wojciechu Młynarskim.

W tym miejscu warto przypomnieć, że Jacek Bończyk często współpracował z Wojciechem Młynarskim. Obaj artyści wspólnie tworzyli różnego rodzaju spektakle muzyczne i koncerty. Jacek Bończyk był dyrektorem artystycznym Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego. Podczas wczorajszego koncertu zabrzmiały takie przeboje jak między innymi „Jesteśmy na wczasach“, „Nie ma jak u Mamy“, „Bynajmniej“, „Ogrzej mnie“, „Absolutnie“ czy „Jeszcze w zielone gramy“. Oprócz Jacka Bończyka na scenie pojawili się też Konrad Wantrych - fortepian i Wojciech Gumiński - kontrabas.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group