Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 1968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bubnowicz ponownie poprowadzi piłkarskiego Górnika

Czwartek, 11 czerwca 2015, 9:00
Aktualizacja: Niedziela, 14 czerwca 2015, 12:50
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Bubnowicz ponownie poprowadzi piłkarskiego Górnika
Fot. archiwum
Powoli opadają emocje po nieudanym sezonie piłkarskim, który Górnik zakończył na spadkowym miejscu. Czas na pierwsze decyzje personalne.

Trener Jerzy Cyrak nie zdołał utrzymać piłkarzy Górnika na poziomie II ligi i opuścił wałbrzyski klub. Drużynę opuści też kilku podstawowych dotąd zawodników. Mowa o Figlu, Lenkiewiczu, Musinie, a wkrótce do nich dołączy kilku następnych. Z pewnością na brak ofert nie będzie narzekał najlepszy strzelec Górnika Orłowski, a o zakończeniu kariery myśli prześladowany przez kontuzje Folc. Kto zostanie w Górniku w tej chwili trudno powiedzieć. Klub zalega piłkarzom pieniądze, ale wszelkie zaległości mają być wkrótce uregulowane.

Pierwsza decyzja personalna już zapadła. Po kilku latach przerwy na ławkę trenerską w roli szkoleniowca zespołu seniorów, który nowy sezon zacznie na boiskach III ligi, wraca Robert Bubnowicz. Przypomnijmy, że popularny Buba trenował z powodzeniem biało-niebieskich i zanotował z klubem awans do III, a następnie do II ligi.

Teraz będzie czas na rozmowy zarządu z zawodnikami na temat ich dalszej przyszłości i oczekiwań finansowych. Pod koniec czerwca seniorzy Górnika mają wznowić treningi i tym samym rozpocząć przygotowania do sezonu już w III lidze. Kogo do dyspozycji będzie miał trener Bubnowicz? Czas pokaże…

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group