Wtorek, 9 marca
Imieniny: Franciszki, Katarzyny
Czytających: 2056
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Był sobie Andrzej, Andrzej, Andrzej i Andrzej – bilety do wygrania

Wtorek, 12 października 2010, 20:28
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 października 2010, 13:07
Autor: red
Wałbrzych: Był sobie Andrzej, Andrzej, Andrzej i Andrzej – bilety do wygrania
Fot. organizatorzy
W najbliższy weekend w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu zaprezentowany zostanie spektakl „Był sobie Andrzej…”. Mamy dla naszych czytelników podwójną wejściówkę na ten spektakl (niedziela–18.00).

Jest to spektakl, który jest próbą podjęcia w przestrzeni publicznej rozmowy na temat autorytetów, ich potrzeby, ich zawłaszczania i pauperyzowania się.

Autor, Paweł Demirski pisze o przedstawieniu:

- Przysłowie mówi, że o gustach się nie dyskutuje. My chcemy dyskutować właśnie o guście, a co za tym idzie, o polskiej kulturze. Chcemy skonfrontować przeszłość ze współczesnością, mity dotyczące polskiej kultury z postulatami nowych twórców. Poszukać odpowiedzi, co właściwie znaczy dobry gust? W jaki sposób się kształtuje. Czy nie dyskutujemy o guście, bo jesteśmy społeczeństwem pluralistycznym, czy może dlatego, że nie ma o czym dyskutować, bo wiemy, że dobry gust jest tylko jeden? „Był sobie Andrzej…” będzie spektaklem o legendach polskiej kultury, o polskim teatrze, o narracjach tworzonych przez artystów do opisania polskiego społeczeństwa, wreszcie próbą odpowiedzi na pytanie o relacje pomiędzy twórcą a widzem.

tekst - Paweł Demirski
reżyseria - Monika Strzępka
scenografia - Michał Korchowiec
muzyka - Jan Suświłło

występują: Małgorzata Białek, Agnieszka Kwietniewska, Sabina Tumidalska /gościnnie, Mirosława Żak, Daniel Chryc, Włodzimierz Dyła /gościnnie, Jerzy Gronowski /gościnnie, Rafał Kosowski, Sebastian Stankiewicz /gościnnie, Ryszard Węgrzyn

By wygrać podwójną wejściówkę na niedzielne przedstawienie, które rozpocznie się o godzinie 18.00, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy reżyserem spektaklu „Był sobie Andrzej….” jest Monika Strzępka?

Odpowiedzi należy wysłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:AA.TAK lub PT.KONW:AA.NIE

Na odpowiedzi czekamy do piątku 15 października do godziny 9.00.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Cena smsa 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group