Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4703
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Chcą darmowej komunikacji

Piątek, 12 kwietnia 2024, 10:36
Aktualizacja: 11:03
Autor: red
Wałbrzych: Chcą darmowej komunikacji
Fot. organizatorzy
Natalia Świercz, reprezentujący grupę mieszkańców Wałbrzycha, zwróciła się do prezydenta Romana Szełemeja z petycją w sprawie rozszerzenia korzyści z posiadania Wałbrzyskiej Karty Mieszkańca.

Szanowny Panie Prezydencie!

My, mieszkańcy Wałbrzycha, wnosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej petycji, dotyczącej rozszerzenia korzyści z posiadania Wałbrzyskiej Karty Mieszkańca.

Obecnie posiadacz Wałbrzyskiej Karty Mieszkańca może korzystać ze zniżek przy zakupie biletów wstępu do obiektów kulturalno-sportowych. Dodatkowo o rozszerzenie korzyści o darmową komunikację miejską dla wszystkich mieszkańców , którzy są zameldowani w mieście i płacą tutaj podatki. Bezpłatna komunikacja miejska funkcjonuje od dawna w wielu miastach Mazowsza i całej Polski.

To rozwiązanie może stanowić zachętę do zameldowania się w mieście mieszkańców, którzy dotąd tego nie zrobili, a co za tym idzie: może doprowadzić do uzyskania przez miasto większych środków finansowych z podatków.

Bezpłatna komunikacja miejska w Wałbrzychu może przyczynić się także do poprawy jakości powietrza, oraz wpłynąć korzystnie na środowisko, z uwagi na wybór komunikacji miejskiej, w zamian za poruszanie się po mieście samochodem.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o poparcie propozycji rozszerzenia możliwości bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej dla wszystkich płacących podatki i zameldowanych w Wałbrzychu mieszkańców.

Z wyrazami szacunku

Natalia Świercz

Twoja reakcja na artykuł?

30
43%
Cieszy
20
29%
Hahaha
4
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
6
9%
Złości
10
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (67)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group