Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 5774
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ciołek trenuje

Sobota, 11 lipca 2020, 8:16
Aktualizacja: 8:21
Autor: JAZ
Wałbrzych: Ciołek trenuje
Fot. JAZ
Zespoły młodzieżowe Górnika Nowe Miasto Wałbrzych są przygotowywane kompleksowo. Trenerzy dbają nie tylko o rozwój motoryczny.

Dla młodych zawodników stają się często psychologami, mentorami. Takie podejście buduje szacunek czy zaufanie zawodników do trenera.

Autorytet budowany jest długo. Wpływ ma na to wszystko. Ciekawe zajęcia. W odpowiedni sposób wypowiedziana uwaga. Wyniki sportowe, ale i osiągnięcia trenera. Taką osobą dla młodych piłkarzy jest zapewne Włodzimierz Ciołek, który najpierw błyszczał jako piłkarz, obecnie oddaje, co najlepsze z własnej piłkarskiej historii, młodszemu pokoleniu.

Odwiedziliśmy piłkarzy podczas jednego z treningów. Młodzi chłopcy z dużym zaangażowaniem podchodzili do gry. Zajęcia techniczne z piłką, mini gierki na małej przestrzeni i w końcu ostatnia gra treningowa, ale z pewnymi założeniami, dała jej uczestnikom sporo satysfakcji.

Takie podejście pozwala przekładać ciężką pracę na wyniki podczas turniejów, rozgrywek ligowych. Nic zatem dziwnego, że podczas ostatniego Jedlina Cup drużyny młodzieżowe Górnika Nowe Miasto Wałbrzych zajmowały odpowiednio, pierwsze, dwa razy trzecie i szóste miejsce.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group