Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 5041
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Codziennie to samo

Piątek, 9 października 2020, 8:27
Aktualizacja: Sobota, 10 października 2020, 8:50
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Codziennie to samo
Fot. KMP Wałbrzych
Siedem osób zostało zatrzymanych w ciągu dwóch dni za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających przez policjantów z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego.

5 października w nocy policjanci z Głuszycy legitymowali przy ul. Głównej w Jugowicach 33-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Tego samego dnia po godzinie 17:00 w Wałbrzychu przy ul. Asnyka w ręce funkcjonariuszy zespołu wywiadowczego drugiego komisariatu wpadło dwóch kolejnych przestępców. Przy 23-letnim wałbrzyszaninie mundurowi znaleźli środki psychotropowe w postaci metamfetaminy, a przy 19-letnim mieszkańcu powiatu świdnickiego środki odurzające w postaci marihuany. Nie minęła godzina, a policjanci prewencji pierwszego komisariatu podczas legitymowania przy ul. Długiej 20-letniego mieszkańca naszego miasta również ujawnili środki odurzające w postaci marihuany.

We wtorek w ręce funkcjonariuszy wpadły kolejne trzy osoby z narkotykami. Około godziny 12:00 policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy przy ul. Niepodległości podczas legitymowania 25-letniego mieszkańca naszego miasta znaleźli przy nim środki odurzające w postaci marihuany. Wieczorem funkcjonariusze tego samego pionu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odwiedzili jedno z mieszkań przy tej samej ulicy, gdzie znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy. Do tej sprawy zatrzymany został tym razem 30-letni wałbrzyszanin.

Ostatni z podejrzanych wpadł w ręce policjantów prewencji drugiego komisariatu podczas interwencji domowej. Policjanci wezwani na ul. św. Barbary w Wałbrzychu w związku z groźbami karalnymi, kierowanymi przez 41-latka w kierunku jego 40-letniej partnerki, znaleźli przy nietrzeźwym mężczyźnie – mającym blisko 2,5 promila alkoholu – środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group