Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6492
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Cykliści na finale wakacji w Centrum Witold

Sobota, 3 września 2016, 6:40
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Cykliści na finale wakacji w Centrum Witold
Fot. użyczone
Wakacje w byłej kopalni w Gorcach zakończyły się niecodziennym połączeniem atrakcji teatralnych z wrażeniami motoryzacyjnymi.

Na Szybie Witold odbyło się I Spotkanie Miłośników Jednośladów. Na spotkaniu licznie stawili się rowerzyści, nie zabrakło też ryku motocyklowych silników. Szczególną frajdę sprawiły dzieciom konkursy rowerowe w tym Wyścig żółwia oraz konkurs plastyczny, podczas którego najmłodsi kredą na parkingowym chodniku przedstawiali swoje wymarzone jednoślady.

Nieco starsi uczestnicy zabawy mogli się wykazać umiejętnościami literackimi w konkursie na hasło promujące jazdę na „dwóch kółkach”. Wystarczyła chwila, by powstały krótkie, dowcipne teksy tj. Podróż jednośladem wolę bardziej niż czekoladę (Ewelina Drozdowska), czy Najlepsza zabawa w plenerze, to jazda na rowerze (Marta i Oliwia Młodzieniewskie), a także Rower to rzecz wspaniała, bo ma koła i pedała, gdy roweru bym nie miała, to bym w domu przed komputerem siedziała” (Nikola Michalak).

Podczas imprezy, specjalnie dla dzieci na terenie Centrum stanęła dmuchana zjeżdżalnia, serwowane były przepyszne kiełbaski, a także zaprezentował się Teatr Lalki i Aktora z plenerowym przedstawieniem pt. „U-RODZINY”. Impreza zakończyła się głośnym rykiem motorów oraz wspólną pamiątkową fotografią
i obietnicą, ponownego spotkania za rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group