Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 4194
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Czarodziejska Góra kusi

Wtorek, 11 maja 2021, 11:49
Aktualizacja: 12:49
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Czarodziejska Góra kusi
Fot. UM Jedlina–Zdrój
Park Aktywności „Czarodziejska Góra” przy ul. Poznańskiej w Jedlinie–Zdroju wzbogacił się o kolejne atrakcje dla miłośników jednośladów. Przy kasie parku linowego można wypożyczyć rowery, w ofercie są również rowery elektryczne. Ponadto powiększyła się ilość tras singletrack.

Sezon na „Czarodziejskiej Górze” wystartował, piękna pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Przypominamy, że na gości parku czekają trasy linowe dla osób w każdym wieku. Dodatkowo można korzystać z trasy tyrolskiej i wspinaczkowej. Czynny jest również letni tor saneczkowy, który niezmiennie cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród najmłodszych.

Od kilku lat na „Czarodziejskiej Górze” funkcjonują ogólnodostępne trasy singletrack, a co najważniejsze, ich liczba i długość stale się powiększają. Amatorzy szybkich zjazdów nie będą się więc nudzili odwiedzając nasze miasto.

W tym roku, zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców i turystów, uruchomiono wypożyczalnię rowerów. Do dyspozycji są jednoślady o różnej wadze i wielkości, w tym także rowery elektryczne. Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkowników wypożyczalnia oferuje również kaski. Zgodnie z zapowiedzią Wiesława Zalasa, dyrektora Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju, oferta rowerów na wynajem będzie się stale powiększała, uwzględniając potrzeby użytkowników. Zachęcamy do korzystania z wypożyczalni. Jeśli chcą Państwo upewnić się, o aktualnej ofercie wystarczy zadzwonić na numer telefonu 606 786 569. Osoby chcące wypożyczyć rower muszą być pełnoletnie i posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.

Przypominamy także, że gmina Jedlina-Zdrój stale rozwija sieć bezpłatnych parkingów, również tych zlokalizowanych przy „Czarodziejskiej Górze”. Zmotoryzowani goście Parku Aktywności nie będą więc mieli problemu z pozostawieniem aut.

Obiekt jest czynny od wtorku do niedzieli (w trakcie wakacji również w poniedziałki) w godzinach od godz. 10.00 do 18.00.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
4
44%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group