Piątek, 26 czerwca

Czas na siatkarski klasyk

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Wielkie derby Dolnego Śląska w II Lidze Siatkówki Kobiet już w najbliższą sobotę.

Ligowe zmagania dopiero nabierają rozpędu, ale już w najbliższą sobotę spodziewać możemy się mnóstwa siatkarskich emocji. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych kontra MKS IgnerHome Volley Świdnica - 23 października, godz. 19:00, Hala Wałbrzyskich Mistrzów.

MKS IgnerHome Volley Świdnica z dorobkiem 6 oczek, zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli. Świdniczanki jednak w tym sezonie otwarcie postawiły sobie za cel awans do I Ligi Siatkówki Kobiet. Nasza drużyna po 3 kolejkach z kompletem punktów piastuje fotel lidera rozgrywek.

| - Zrobimy co w naszej mocy, żeby przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę - mówi o najbliższym meczu nasza środkowa Karolina Olczyk.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka