Zawody były okazją nie tylko do obserwacji ciekawych zmagań na parkiecie, ale również wymiany uprzejmości poza nim. Turnieje z zaprzyjaźnionym czeskim Klubem to znakomita okazja dla naszych zawodniczek do sprawdzenia swoich siatkarskich umiejętności, zawierania znajomości z rówieśniczkami i... szlifowania znajomości języków obcych! Po wielu wyrównanych spotkaniach z Kadrą Regionu Hradec Kralove nasze zespoły zajmują miejsca 5., 6. i 7. a najlepszą Polką Turnieju została wybrana Weronika Kotala.
"Czwóreczki" pograły w Czechach
Audio
Czytaj na głos
Młode siatkarki MKS–u Chełmca Wałbrzych na zaproszenie TJ Slavia HK volejbal 3 wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Miast i Klubów Partnerskich Wałbrzych–Hradec Kralove w czwórkach siatkarskich.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.