Środa, 24 czerwca

"Czwóreczki" pograły w Czechach

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Młode siatkarki MKS–u Chełmca Wałbrzych na zaproszenie TJ Slavia HK volejbal 3 wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Miast i Klubów Partnerskich Wałbrzych–Hradec Kralove w czwórkach siatkarskich.

Zawody były okazją nie tylko do obserwacji ciekawych zmagań na parkiecie, ale również wymiany uprzejmości poza nim. Turnieje z zaprzyjaźnionym czeskim Klubem to znakomita okazja dla naszych zawodniczek do sprawdzenia swoich siatkarskich umiejętności, zawierania znajomości z rówieśniczkami i... szlifowania znajomości języków obcych! Po wielu wyrównanych spotkaniach z Kadrą Regionu Hradec Kralove nasze zespoły zajmują miejsca 5., 6. i 7. a najlepszą Polką Turnieju została wybrana Weronika Kotala.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka