- Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami. Mimo wysokich temperatur na wspólną przechadzkę wyruszyło aż 8 psiaków. Ze względu na upał i bezpieczeństwo sobotni (27.06) spacer był krótszy, ale nie zabrakło radości i merdających ogonków - przekazują organizatorzy, Aqua Zdrój w Wałbrzychu i Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu.
Pomysłodawcy akcji przypominają, aby w takie gorące dni szczególnie dbać o naszych czworonożnych przyjaciół, zapewniając im dużo świeżej wody, unikając długich spacerów w pełnym słońcu i pamiętając o odpoczynku w cieniu.
- Dbajmy o naszych czworonogów! Do zobaczenia już 4 lipca na kolejnym spacerze - dodają organizatorzy.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.