Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3192
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czy naprawdę musimy śmiecić...

Poniedziałek, 8 maja 2023, 9:32
Aktualizacja: 14:35
Autor: red
Wałbrzych: Czy naprawdę musimy śmiecić...
Fot. MZUK Wałbrzych
– Czy cierpimy na brak świadomości ekologicznej oraz niedostateczną edukację na temat ochrony środowiska i ekologii? – pytają pracownicy wałbrzyskiego MZUK–u.

Mamy nową obwodnicę Europejkę, która cieszy się popularnością. Niedawno odbyła się akcja sprzątania Wałbrzycha. Co jest powodem pozostawiania śmieci w lesie lub na terenach zielonych? Wydaje się, że to niewielki problem, który nie ma większego wpływu na środowisko. Niestety, takie działania prowadzą do degradacji środowiska naturalnego, zmniejszają wartość przyrodniczą lasów oraz utrudniają życie zwierzętom i roślinom.

- Brak poczucia odpowiedzialności społecznej i ekologicznej to chyba nasza wałbrzyska cecha. Ważne jest, aby każdy z nas zdawał sobie sprawę z konsekwencji naszych działań i dokładnie rozważał swoje zachowanie, kiedy jesteśmy w lesie lub na innych terenach zielonych. Musimy dbać o nasze środowisko naturalne, ponieważ to od nas zależy, w jakich warunkach żyjemy i jakie środowisko przekażemy przyszłym pokoleniom - apeluje MZUK.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
14
52%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
4
15%
Złości
8
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group