Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 3639
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czy skarbnik odejdzie?

Piątek, 15 stycznia 2021, 13:37
Aktualizacja: 13:46
Autor: PAW
Wałbrzych: Czy skarbnik odejdzie?
Fot. archiwum
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Wałbrzycha, jednym z punktów w porządku obrad, który został przegłosowany przez radnych, było odwołanie z funkcji skarbnika miasta Ewy Kłusek.

Nie oznacza to jednak na pewno, że Ewa Kłusek przestanie pełnić to stanowisko. Taka decyzja powinna zapaść w najbliższych dniach. Chodzi bowiem o to, że skarbnik Ewa Kłusek zwróciła się do prezydenta Romana Szełemeja z prośbą o wyrażenie zgody na przyjęcie rezygnacji z funkcji skarbnika, bowiem nabrała ona uprawnień emerytalnych.
- Nie wyobrażamy sobie, ja i pewnie wiele osób, funkcjonowania miasta bez Ewy Kłusek. Była to praca pełna determinacji, poświęcenia - ocenia sytuację prezydent. - Była to praca skuteczna dla dobra mieszkańców i dlatego będę w kolejnych dniach rozmawiał z panią skarbnik i będę ją przekonywał, by kontynuowała naszą współpracę.

Prezydent zapewnia, że urząd miasta pracuje sprawnie: - Gminy nie stać jednak na stratę takiego fachowca, jakim jest Ewa Kłusek- dodaje prezydent.

W podobnym tonie wypowiadają się radni.
- Wiele budżetów skarbnik prawidłowo przygotowała i zrealizowała, wsparła wiele cennych inicjatyw i również uważam, że powinna kontynuować swoją pracę - uważa radny Ryszard Nowak. - Ewa Kłusek jest osobą niezastąpioną na tym stanowisku i mam nadzieję, że do końca kadencji będzie z nami współpracować - dodaje Marek Dolat.

Twoja reakcja na artykuł?

18
36%
Cieszy
17
34%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
6%
Smuci
5
10%
Złości
7
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group