Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3787
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dachowanie "dostawczaka"

Czwartek, 26 listopada 2020, 12:25
Autor: red
Wałbrzych: Dachowanie "dostawczaka"
Fot. KMP Wałbrzych
Niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu oraz niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze było przyczyną trzech kolejnych zdarzeń drogowych, do których doszło przed południem na terenie naszego miasta.

Do pierwszych dwóch zdarzeń doszło na ul. Armii Krajowej. Przed godziną 9:00 w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze kierujący samochodem osobowym wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną skarpę. 35-letni wałbrzyszanin został ukarany mandatem karnym w wysokości 50 zł za popełnione wykroczenie.

Chwilę później w tym samym miejscu 55-letnia wałbrzyszanka, kierując samochodem osobowym, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu - prowadzonego przez 58-letniego mieszkańca Witkowa - i uderzyła w jego tył. W wyniku zdarzenie nikt nie odniósł obrażeń, dlatego mieszkanka naszego miasta została ukarana przez funkcjonariuszy mandatem karnym w wysokości 250 złotych. Policjanci zatrzymali również kobiecie dowód rejestracyjny pojazdu za uszkodzenia.

Po godzinie 9:30 natomiast na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu dachował samochód dostawczy. Obsługujący to zdarzenie policjanci ruchu drogowego ustalili, że jadąca w kierunku ul. Noworudzkiej 23-latka nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wpadła w poślizg, w wyniku czego jej pojazd dostawczy wjechał na pas zieleni dzielący jezdnie i przewrócił się na dach. Kobiecie na szczęście także nic się nie stało. Wałbrzyszanka ukarana została mandatem karnym w wysokości 250 złotych. Utraciła również dowód rejestracyjny za uszkodzenia pokolizyjne.

Twoja reakcja na artykuł?

2
12%
Cieszy
1
6%
Hahaha
2
12%
Nudzi
3
18%
Smuci
2
12%
Złości
7
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group